Deutsch   Sitemap   Imprint
   
 

 Certifikáty     Technologie - Výroba    Odvětví    Ukazatelé     Politika 
 
Aktuality
Podnik
Certifikáty
  Technologie - Výroba
Odvětví
Ukazatelé
Politika
Výrobky
Reference
Katalogy
Kontakty
Kariéra
Start
Technik - Fertigung

Od výkresu pres nástroj k sériové výrobe – vše pod jednou strechou

Abychom vyhoveli stále rostoucímu zájmu našich zákazníku o individuální výrobky a vysoký standard, rozšírili jsme naše konstrukcní oddelení a díky porízení grafického 3D programu Solid Edge jsme prizpusobili naše technické standardy nárokum automobilového prumyslu.

Nástroje pro extruzi a rovnež formy pro lisované díly jsou vyrábeny v naší vlastní nástrojárne ve firme. Díky tomu nabízíme našim zákazníkum velmi vysokou flexibilitu a individuální prístup. Zakoupením nástroje si zákazník zajistí exkluzivní nárok na „svuj“ profil.

Na našich zarízeních pro zpracování termoplastu a elastomeru se vyrábejí profily v nejvyšší kvalite jak s ocelovou nebo drátenou vložkou tak bez ní. Zpracováváme PVC, pryž, silikon a ABS. Krome toho máme k dispozici horizontální a vertikální vstrikolisy pro výrobu dílu všech druhu. Pro výrobu zdrhovadel „draw cords“ byly námi zkonstruovány stroje, které umožnují zcela automatickou výrobu.

Jakost našich výrobku je zajištena vlastním oddelením kvality, které trvale kontroluje vysoký standard dle normy TS 16949.

Pracovníci našich dokoncovacích prací - konfekce vyrábí na prání vulkanizované rámy a kruhy, profily a tesnení na míru, šikmé rezy, úkosy a výseky. Profily se svarují, lepí a opatrují samolepící akrylátovou penou. Také malé série jsou možné.


© SAND Profile 2007-2011