Deutsch   Sitemap   Imprint
   
 

 Certifikáty     Technologie - Výroba   Odvětví    Ukazatelé    Politika   
 
Aktuality
Podnik
Certifikáty
  Technologie - Výroba
Odvětví
Ukazatelé
Politika
Výrobky
Reference
Katalogy
Kontakty
Kariéra
Start
   

Podnik Sand Profile GmbH nabízí již 30 let široký sortiment zboží v oblasti plastových a pryžových profilů a těsnění

 
   
   
Firma Sand Profile se specializuje vedle velké nabídky standardních profilů na řešení problémů, které jsou díky vlastnímu vývoji, konstrukci a vlastní firemní nástrojárně v krátké době realizovatelné a dlouhodobě použitelné.  
   
Nasazujeme si sami vysokou laťku, abychom zajistili dlouhodobě vysokou kvalitu. Vedle pravidelných certifikací prováděných nezávislými organizacemi podle mezinárodních norem stavíme především na naší filozofii „Tvorba hodnot oceněním hodnot“. Díky neustálým analýzám všech procesů dosahuje firma Sand Profile neustálého zlepšování ve všech oblastech podniku. Tím se zlepšuje vedle zajištění jakosti také bezpečnost práce a efektivita nákladů.  
   
   

Průmysl budoucnosti a nová odbytiště

 
   

Sand Profile dále buduje díky své celosvětově rozvětvené odbytové síti svou pozici na trhu. Naše výrobky se používají v oblasti získávání alternativní energie jako například výroba energie pomocí větrných elektráren nebo v oblasti využití sluneční energie

Pro nás je důležité, což také zdůrazňujeme, pracovat podle norem DIN ISO 9001, ISO/TS 16949 a  DIN ISO 14001 nejen v rámci firmy, ale také ve vztahu k životnímu prostředí a jeho zachování pro příští generace, k čemuž chceme svým jednáním přispět.
 
   
Inovace  
   

Stagnace je krokem zpět – také toto patří k naší filozofii. Optimalizujeme vedle dalšího vývoje našich výrobních procesů také suroviny ve spolupráci s našimi dodavateli a také díky vlastnímu vývoji směsí. V roce 2009 jsme tak mohli vyvinout směsi, které splňují VDI 6022 a díky tomu mohou být naše výrobky nyní bez problému používány v oblasti vzduchotechniky a klimatizací.

 
   

Sand Profile ve světě

 
   
V průběhu historie firmy jsme se vyvinuli z čistě obchodní firmy až v celosvětový podnik vyrábějící plastové a pryžové profily a těsnění. Díky dlouholetému budování naší odbytové sítě jsou zastoupeny naše produkty v celé Evropě. Naše pobočky v Německu ve Stockstadtu, Čechách a Turecku pokrývají evropský trh. Náš odbyt v USA v Minneapolis se stará o severoamerický trh. Naše výroba v Číně dodává na asijský trh. Nové nápady týkající se výrobků, které vyvíjíme v našem hlavním sídle firmy ve Stockstadtu, přebíráme jednotně po celém světě a  bez problémů realizujeme díky našemu jednotnému strojnímu parku.  

 

 

© SAND Profile 2007-2011