Deutsch   Sitemap   Imprint
   
 

Certifikáty    Technologie - Výroba   c Odvětví   Ukazatelé     Politika
 
Aktuality
Podnik
Certifikáty
  Technologie - Výroba
Odvětví
Ukazatelé
Politika
Výrobky
Reference
Katalogy
Kontakty
Kariéra
Start
 
 

Výroba kabin

Traktor

 

 

SAND PROFILE vyvíjí a vyrábí kompletní tesnící systémy pro kabiny ridicu, které jsou pripravené k montáži, a tesnení pro prumysl vyrábející stavební a zemedelské stroje. Prebíráme také vývoj a konstrukci prototypu, kterou doprovázíme až do sériové výroby. Malé série zajistíme jako velké projekty – podle Vašich zadání – a promeníme v realitu. Naše používané suroviny, materiály a samozrejme konecné výrobky budou optimalizovány v souladu s Vašimi požadavky. Tyto výrobky budou také pri použití v exteriéru odolné vuci vnejším vlivum (jako stárnutí, pocasí a ozón).

 

 

Užitkové vozy

Dry Liner

 

 

Dnešní užitkové vozy vyžadují systémy tesnení, které se prizpusobí rychlému vývoji v tomto oboru a také mohou pokrýt rozmanitost jednotlivých variant. At už jsou tesnící profily potrebné pro dvere, skla nebo utesnení kufru ci návesu, SAND Profile nabízí pro všechna použití velký skladový program a rovnež individuální rešení na nejvyšší úrovni kvality s tržními cenami. Samozrejme se zohlednují nejvyšší požadavky ve vztahu k síle zavírání, hluku zpusobenému vetrem a odporu konstrukce.

 

 

Vozidla pro využití ve volném case

Freizeitmobile

 

 

Pro celý evropský prumysl vyrábející karavany a cestovní vozy je SAND Profile partnerem v oblasti tesnících systému dverí ridice a vstupních dverí karavanu. Vedle dverí vyvíjíme a vyrábíme tesnící profily pro strešní okna a také kapoty a pro dvere kufru. Aby se zamezilo primrznutí a také hluku trení profilu, opatrují se profily stále casteji v online výrobních procesech speciálním lakem. Také je možné výrobní provedení se semišem nebo textilií.

 

 

Použití v prumyslu

Windrad

 

 

Celosvetový prumysl, který vyrábí rozvadece a skríne, ruzná odvetví strojírenství a rovnež stále zajímavejší prumysl zabývající se solární a vetrnou energií využívají firmy SAND Profile s jejím rozsáhlým skladem pryžových a plastových profilu a také jejich pobocek v ruzných svetadílech. Samozrejme vyvíjíme také pro tato odvetví neustále speciální tesnení a rešení, která mužeme vyrábet ve stejné kvalite po celém svete.

 

 

Kolejová vozidla, vlaky

Schienenfahrzeuge

 

 

SAND PROFILE nabízí rozsáhlý sortiment tesnících systému pro celý prumysl, který se zabývá výrobou kolejových vozidel. At již se jedná o výrobu lokomotiv nebo vagonu popr. tramvají a vozidel metra. Nabízíme pro každý typ vozidla na prání vhodné tesnení podle norem DIN (jako napr. DIN 5510,NF F 16-101 (frz. požární norma), BS 6853 (britská požární norma), VDI 6022 mikrobiální inertnost, DBL 5571.20 + DBL 5571.30, Fiat 55297, FMVSS 302). Je možné také zpracování techto profilu na rámy nebo kruhy, které jsou pripravené prímo k montáži, at již slepené nebo zvulkanizované. Máme k dispozici nejmodernejší rezací zarízení a stroje.

 

 

Osobní vozy

Personenfahrzege

 

SAND PROFILE vyvinula vlastní systém zdrhovadel „Draw cord“ pro autopotahy, který šetrí hmotnost a je zcela recyklovatelný. Retainer, Vlies s plastové profily doplnují naší nabídku a mohou být vyrábeny v nejvyšší kvalite. Díky naším moderním výrobním zarízením vyhovíme nejvyšším nárokum automobilového prumyslu soucastnosti a jsme vývojovým a také sériovým dodavatelem vysoce kvalitních malých sérií v tomto oboru.

 

 


© SAND Profile 2007-2011